Tri, četiri, sad...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slagane dvoje ljudi u vezi

3 posters

Go down

Slagane dvoje ljudi u vezi Empty Slagane dvoje ljudi u vezi

Komentar by asterix Mon Feb 04, 2008 3:06 pm

Ok, malo ofirna tema, ali nije spamerska. Zanima me ovo, hodate sa jednom osobom, imate super osobina, slazete se u vecini, gotivite se, ono, kao soulmates ste. Ali ima i onih slatkih trenutaka diskutovanja, vase razlicite strane , gdje se bas ono podijelite i nasmijete kako je slatko to sto se mozete sa nekim cak i raspravljati. I odjednom, jedna osoba se u jednom danu ohladi, prekine, i kraj . Fazon je taj da ako se sa nekim hodas, sta je potrebno da ta veza uspije ?

Mislim, ono sto me interesuje, kako je moguce da se neko odjednom ohladi i sve skonta u roku od nekoliko minuta i tek tako samo da nestane ?

Gdje je nestala ta zelja da sa nekim zapravo budemo i podijelimo sve, da se za nesto borimo ? Sve pricamo stalo nam je , ovako nam je....ali se predamo odmah. Dal je to smisao danasnjih veza ? Samo se provest kratko i hajmo dalje, nije to bilo to. zar negdje u nepisanim pravilima ne pise da treba dati sansu.. ?
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

Slagane dvoje ljudi u vezi Empty Re: Slagane dvoje ljudi u vezi

Komentar by Silkoni Mon Feb 04, 2008 4:42 pm

ako taka ta osoba od jednom nestane...Ona je onda hladna ko led,i osoba bez emocija...i ocito tu osobu nije volila....ako jest mozda je volila i volio radi interesa ili sexa...
Silkoni
Silkoni
VIP
VIP

Broj komentara : 88
Age : 41
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

Slagane dvoje ljudi u vezi Empty Re: Slagane dvoje ljudi u vezi

Komentar by Suzzi Mon Feb 04, 2008 11:14 pm

Normalno je da svako osjeti i krizu, to jest da mu se malo populjaju osjecaji prema partneru, ali ako se stvarno vole i jesu jedno za drugo, to ne bi trebalo da traje dugo, a posebno ne da iz cista mira dođe do prekida. Ja sam imala nesto tako slicno, tj. gotovo sam bila u zabludi... bilo mi je tako super, toliko sam unaprijed razmisljala o mnogim stvarima, bas ono bilo rega da sam cak pocela da mislim da sam se zaljubila.Međutim, odluku da raskinem donesem preko noci, tj. u trenutku razgovora. To se desi, a ja se nisam osjecala lose.Poenta ovoga sto zelim da kazem je da ravnodusnost i mirno prihvatanje bilo kakve svađe, rasprave, mozda raskida, je ocit pokazatelj da nije u pitanju ono na sta vecina cilja - ljubav. Ne slazem se s tobom ipak da je nestala zelja da s nekim nesto mnogo veliko dijelimo...neki se jednostavno boje, neki su razocarani, a neki pak nisu pronasli osobu s kojom bi podijelili svoj zivot... mislim da je ljubav sustina zivota i da to nikad ne moze isceznuti, samo sto to mnogi ne zele da priznaju, praveci se coolerima, ili nekim bezosjecajnicimaa.Da ne zaboravimo one koje silno mastaju o pravoj ljubavi...
"Ljubav se ne bira, ona biva" M.Selimovic sunny
Suzzi
Suzzi

Broj komentara : 11
Age : 34
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

Slagane dvoje ljudi u vezi Empty Re: Slagane dvoje ljudi u vezi

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu