Tri, četiri, sad...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SMANJITI SPAVANJE ?!=!? OSTATI AKTIVAN/A

+2
tranceAddict
T_CAM1
6 posters

Go down

SMANJITI SPAVANJE ?!=!?   OSTATI AKTIVAN/A Empty SMANJITI SPAVANJE ?!=!? OSTATI AKTIVAN/A

Komentar by T_CAM1 Mon Feb 11, 2008 4:02 am

Ovako . .. pepi moji...
Zanima me kako skratiti vrijeme spavanja a povecati vrijeme dnevnih "aktivnosti" ... znaci kako odnosno pomocu cega mogu prilagoditi svoj organizam da skratim sleeping na nekih 5 sati kako bih imao što više vremna za dnevne obaveze i aktivnosti.. Inace nisam neka spavalica .. pogotovo u ove kasne sate u koje mi nenormalno moral skoci tako da vec duze vrijeme ne liježem prije 4... affraid affraid
Silom prilika to mi ide za rukom ali .. moram reci da sam totalno down .. kada npr odspavam samo nekih 4-5 sati .. pa me zanima postojil kakav preparat u apoteci za takve svrhe .. protiv spavanja... ili sleep boooster Sleep Sleep za "brze" spavanje i tako to ... ali da ostanem aktivan ... svjez .. i bez ikakvih posljedica..
Cuo sam za neke tablete guarana (pored hemije) fkt na prirodnoj bazi koje djeluju kako speed bounce bounce ali su veliki izvor vitamina .. i otvaraju apetit .. Razz

et ako ste imali kakvog slicnog pacijenta u društvu.. trebali bi imati rijesenje za mene

hahhha jesam lood ... lol! lol! lol! lol!
T_CAM1
T_CAM1
Moderator
Moderator

Male
Broj komentara : 60
Age : 35
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-02-04

http://www.odfakaj.ba

Na vrh Go down

SMANJITI SPAVANJE ?!=!?   OSTATI AKTIVAN/A Empty Re: SMANJITI SPAVANJE ?!=!? OSTATI AKTIVAN/A

Komentar by tranceAddict Mon Feb 11, 2008 4:32 am

znas sta cu ti ja rec.
jebo ti sve.
kad zaspes u 4 ujutro ustanes u 2-3.
eto ja sam 2 i po mjeseca radio, znaci ustajanje u pola 6 legnem u 11.
znas kako sam se dobro osjecao,cak se i udebljao 4 kg.
poceo da normalno zivim i sve.
jbt,samo kazem,ne treba ici kontra,ko sto ja to radim :S
jedva cekam da opet pocnem raditi pa da ustajem rano a legnem oko 11-12 opet...

samo ti to mogu reci,rano ustanes,ranije legnes.
tranceAddict
tranceAddict
Moderator
Moderator

Male
Broj komentara : 86
Age : 35
Mjesto : VaNcouver
Registration date : 2008-02-07

Na vrh Go down

SMANJITI SPAVANJE ?!=!?   OSTATI AKTIVAN/A Empty Re: SMANJITI SPAVANJE ?!=!? OSTATI AKTIVAN/A

Komentar by T_CAM1 Mon Feb 11, 2008 5:10 am

aha .. nisam znaci jedini heh e.. salim se ..
ma u pravu si 100% .. potrebno je urediti zivot .. prvenstveno isplanirati ... eto kazu da sa dobrin planom covjek za sve ima vremena al meni nekako fali ... jbg..
al znam taj "ponosni" osjecaj kad ustanes rano i iskoristis dan maximalno .. posto sam dugo treniro .. pogotovo ljeti .. ono startam u 7-7:30 .. završavam u 12:0 ma nea ko beba Razz
al
problem i jes u tome sto sad nemam nikakvu "jutarnju" obvezu .. ono fax pauza .. nema treninga .. mozes kako hoces.. ustanes oko 12.. al samim time unistis taj dan .. dok se pokrenes vec 2h ...
tako sta mi preostaje...
1rijesiti problem nekom hemijskom supstancom Very Happy
2naci neku obavezu kojom cu biti promoran rano leci.. ili
.. nema dalje .. navike se tesko mijenjanj uuu

i m night addict
T_CAM1
T_CAM1
Moderator
Moderator

Male
Broj komentara : 60
Age : 35
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-02-04

http://www.odfakaj.ba

Na vrh Go down

SMANJITI SPAVANJE ?!=!?   OSTATI AKTIVAN/A Empty Re: SMANJITI SPAVANJE ?!=!? OSTATI AKTIVAN/A

Komentar by anna Mon Feb 11, 2008 10:45 pm

sve sam iskušala i lijeka protiv nespavanja NEMA.
zadnji godinu dana na Derneku po cile noći (treća smjena) učinila je svoje - podočnjaci do ..ja i rekla sam neću više sad je limit pola noći ili ponekad plafon jedna ura ali samo ponekad !
anna
anna

Female
Broj komentara : 84
Age : 43
Mjesto : split
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

SMANJITI SPAVANJE ?!=!?   OSTATI AKTIVAN/A Empty Re: SMANJITI SPAVANJE ?!=!? OSTATI AKTIVAN/A

Komentar by T_CAM1 Tue Feb 12, 2008 12:00 am

anna (citat):sve sam iskušala i lijeka protiv nespavanja NEMA.
zadnji godinu dana na Derneku po cile noći (treća smjena) učinila je svoje - podočnjaci do ..ja i rekla sam neću više sad je limit pola noći ili ponekad plafon jedna ura ali samo ponekad !

hahh.. staces tako ti je kad se navuces na nest... ja za zebe mogu reci da sam ovisnik .. pravi ..
usput nije mi cilj da se rijesim nespavanja ... cilj mi je naci lijek kojim cu sljedeci dan nakon "protulumarene" noci ostati i djelovati naspavan bounce bounce .. znaci ne bjezim od toga ... samo mi se organizm ne prilagodjava bas najbolje.. to podocnjaci.. to nea apetita mah .. znas vec
T_CAM1
T_CAM1
Moderator
Moderator

Male
Broj komentara : 60
Age : 35
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-02-04

http://www.odfakaj.ba

Na vrh Go down

SMANJITI SPAVANJE ?!=!?   OSTATI AKTIVAN/A Empty Re: SMANJITI SPAVANJE ?!=!? OSTATI AKTIVAN/A

Komentar by bluesky Tue Feb 26, 2008 3:45 am

ili nisi normalan! iscrpljujes organizam do maksimuma, jer je njemu potreban san, bas kao voda i hrana. ako ne mozes spavati 8 sati, smanji na 6, mozda se organizam navikne, zapravo naviknut ce se, ali sve ispod toga nije dobro. jer hronicni nedosatak sna vodi ka razdrazljivosti i khm ludilu... Suspect
bluesky
bluesky

Broj komentara : 5
Age : 37
Registration date : 2008-02-24

Na vrh Go down

SMANJITI SPAVANJE ?!=!?   OSTATI AKTIVAN/A Empty Re: SMANJITI SPAVANJE ?!=!? OSTATI AKTIVAN/A

Komentar by asterix Thu Apr 10, 2008 2:00 pm

bluesky (citat):ili nisi normalan! iscrpljujes organizam do maksimuma, jer je njemu potreban san, bas kao voda i hrana. ako ne mozes spavati 8 sati, smanji na 6, mozda se organizam navikne, zapravo naviknut ce se, ali sve ispod toga nije dobro. jer hronicni nedosatak sna vodi ka razdrazljivosti i khm ludilu... Suspect


ufff..SAD ce da ipsadne da sam ja luud Very Happy
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

SMANJITI SPAVANJE ?!=!?   OSTATI AKTIVAN/A Empty Re: SMANJITI SPAVANJE ?!=!? OSTATI AKTIVAN/A

Komentar by T_CAM1 Thu Apr 10, 2008 5:41 pm

asterix (citat):
bluesky (citat):ili nisi normalan! iscrpljujes organizam do maksimuma, jer je njemu potreban san, bas kao voda i hrana. ako ne mozes spavati 8 sati, smanji na 6, mozda se organizam navikne, zapravo naviknut ce se, ali sve ispod toga nije dobro. jer hronicni nedosatak sna vodi ka razdrazljivosti i khm ludilu... Suspect


ufff..SAD ce da ipsadne da sam ja luud Very Happy

vidis ti to ... Razz vratio si se lol
T_CAM1
T_CAM1
Moderator
Moderator

Male
Broj komentara : 60
Age : 35
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-02-04

http://www.odfakaj.ba

Na vrh Go down

SMANJITI SPAVANJE ?!=!?   OSTATI AKTIVAN/A Empty Re: SMANJITI SPAVANJE ?!=!? OSTATI AKTIVAN/A

Komentar by adison Tue Apr 22, 2008 7:25 pm

Sleep

adison
Admin
Admin

Broj komentara : 3
Age : 37
Registration date : 2008-04-22

Na vrh Go down

SMANJITI SPAVANJE ?!=!?   OSTATI AKTIVAN/A Empty Re: SMANJITI SPAVANJE ?!=!? OSTATI AKTIVAN/A

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu