Tri, četiri, sad...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica

5 posters

Go down

looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica Empty looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica

Komentar by asterix Sat Feb 16, 2008 11:17 am

Very Happy

LoL Very Happy


Ovo je ipak podforum za malo slobodniju pricu.

Eh, nakon fakat par godina, nakon toliko dugo vremena da sam to skoro zaboravio, sinoc sam uspio da se napijem Very Happy Doduse, manje vise sam znao sta pricam , sam sam dosao kuci, cak sam sam i upalio komp, i otisao na facebook i dernek, bosniaroom.forum i sve Very Happy E, vidite, samo, cini mi se da sam se javio nekoliko ljudi i nesto im lose rekao Very Happy

Ako ste kojim slucajem vi bili jedna od tih osoba, molim vas da se ne ljutite Very Happy
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica Empty Re: looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica

Komentar by tranceAddict Sat Feb 16, 2008 11:41 am

samo ti rekni nama losih stvari ne smeta Very Happy
tranceAddict
tranceAddict
Moderator
Moderator

Male
Broj komentara : 86
Age : 35
Mjesto : VaNcouver
Registration date : 2008-02-07

Na vrh Go down

looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica Empty Re: looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica

Komentar by T_CAM1 Sat Feb 16, 2008 12:21 pm

ma to je normalna pojava ... alkohol je cudo xD
T_CAM1
T_CAM1
Moderator
Moderator

Male
Broj komentara : 60
Age : 35
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-02-04

http://www.odfakaj.ba

Na vrh Go down

looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica Empty Re: looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica

Komentar by asterix Sat Feb 16, 2008 12:59 pm

Racunica ide negdje ovako :

izasao sa 80 KM, platio par tura,

ako uzmemo da je jedan heiniken 2,5 KM , a kada su svi otisli, ostao ja za sankom, i brojao do 14 piva , i kada sam dosao kuci uspio sam upaliti komp, i cak sam se sifri sjecao, mogu reci da sam ponosan na sebe, vraca mi se kondicija Very Happy

Prije 3 godine sam bio prestao da pijem, i do unazad 3 mjeseca nisam uzeo bio kap alkohola Smile Duga prica sto sam bio prvenstveno ostavio alkohol hihihi


Uglavnom, drago mi je sto nisam ovdje nikome nista lose rekao Very Happy valjda mi niste bili na pameti Very Happy
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica Empty Re: looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica

Komentar by eyes Sat Feb 16, 2008 2:14 pm

od kad se samo nisam napila :S
eyes
eyes
Admin
Admin

Female
Broj komentara : 48
Age : 39
Mjesto : Sarajevo
Humor : Veoma humoristicna
Registration date : 2008-02-03

Na vrh Go down

looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica Empty Re: looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica

Komentar by asterix Sat Feb 16, 2008 3:48 pm

eyes (citat):od kad se samo nisam napila :S


Nisam ni ja vec jako dugo...godinama... Ok, na kraju krajeva, hrpa ljudi sjede dodje prodje , nikad nisi ono sam, ali ipak sam sjedis i pijes i castis samo sebe Very Happy Predobar osjecaj, smio sam da se napijem i da nikom ne polazem racune lol Very Happy afro

eyes, hoces da se ti i ja napijemo sami zajedno , ti tamo negdje, ja ovdje negdje, a cujemo se porukama Very Happy ?
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica Empty Re: looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica

Komentar by eyes Sat Feb 16, 2008 7:57 pm

asterix (citat):
eyes (citat):od kad se samo nisam napila :S


Nisam ni ja vec jako dugo...godinama... Ok, na kraju krajeva, hrpa ljudi sjede dodje prodje , nikad nisi ono sam, ali ipak sam sjedis i pijes i castis samo sebe Very Happy Predobar osjecaj, smio sam da se napijem i da nikom ne polazem racune lol Very Happy afro

eyes, hoces da se ti i ja napijemo sami zajedno , ti tamo negdje, ja ovdje negdje, a cujemo se porukama Very Happy ?
lol hajde pa cemo se gledati na cam, ali bez skidanja hhahahaha Very Happy:D
eyes
eyes
Admin
Admin

Female
Broj komentara : 48
Age : 39
Mjesto : Sarajevo
Humor : Veoma humoristicna
Registration date : 2008-02-03

Na vrh Go down

looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica Empty Re: looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica

Komentar by asterix Sat Feb 16, 2008 8:36 pm

eyes (citat):
asterix (citat):
eyes (citat):od kad se samo nisam napila :S


Nisam ni ja vec jako dugo...godinama... Ok, na kraju krajeva, hrpa ljudi sjede dodje prodje , nikad nisi ono sam, ali ipak sam sjedis i pijes i castis samo sebe Very Happy Predobar osjecaj, smio sam da se napijem i da nikom ne polazem racune lol Very Happy afro

eyes, hoces da se ti i ja napijemo sami zajedno , ti tamo negdje, ja ovdje negdje, a cujemo se porukama Very Happy ?
lol hajde pa cemo se gledati na cam, ali bez skidanja hhahahaha Very Happy:D


hahahahaha moze Very Happy

Ja obecavam da se necu skidat... lol skinucu se prije pocetka, da to ne moram raditi poslije lol!
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica Empty Re: looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica

Komentar by anna Sun Feb 17, 2008 3:18 am

ne pij kad ti škodi ... daj cugu sirotinji Wink
anna
anna

Female
Broj komentara : 84
Age : 43
Mjesto : split
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica Empty Re: looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica

Komentar by asterix Sun Feb 17, 2008 3:43 am

anna (citat):ne pij kad ti škodi ... daj cugu sirotinji Wink


Alkohol ne skodi nikom, pa ni meni Wink pogotovo ne meni .. Wink
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica Empty Re: looooooooooooooooooooooooooooooooooodnica

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu