Tri, četiri, sad...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lost & Prison Break

2 posters

Go down

Lost  & Prison Break Empty Lost & Prison Break

Komentar by T_CAM1 Sun Feb 17, 2008 1:08 pm

Zanima me Vase misljenje o ovim po meni vrhinskim serijama.... i razvoju serija...
Da li ste navuceni na neku od njih il pak obe...
Mene jednostavno zakucaju za "sjedalo" Very Happy i ono ne trepcem dok gledam reprizu nekih epizoda.. a da ne pricam ako je u pitanju nastavak tj. nova epizoda...

PRISON BREAK: Dugo vremena mi je trebalo da pogledam prvu epizodu ove serije ... ono raja mi je govorila da serija fenomenalna al ja sam samo vjerovao u LOST .. i mislio sam da ne postoji neka druga serija tako zanimljiva ... i tak posto sam addict nakon prve epizode...
Gledam je vec 2 put iz pocetka .. do sad po meni ide sve svojim toko m.. ono nema nekih pretjerano nemogucih i nelogicnih situacija.. za razliku od LOST ...

LOST : Mislim neznam sta da kazem na kraju ... kad ti ljudi izmixaju mozak razlicitim dešavanjima i scenama na koje ne daju odgovor u ovoj seriji .. kao npr u zadnjoj sto se desi... Sayid ispade glavni Ben-ov špijun u seriji ... ccc... bas neznam kakva mašta je potrebna za stvaranje ove serije .. stvaranje teorije koju je teško pročitati ... al valjda to tako treba da bude.. odnosno ne bi moglo bez toga .. jer je baš to ono što nas privlači ...

hhahh koji addict
T_CAM1
T_CAM1
Moderator
Moderator

Male
Broj komentara : 60
Age : 35
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-02-04

http://www.odfakaj.ba

Na vrh Go down

Lost  & Prison Break Empty Re: Lost & Prison Break

Komentar by firewall Sun Feb 24, 2008 2:06 pm

Prison najaci ocaamm Very Happy
firewall
firewall
Admin
Admin

Male
Broj komentara : 47
Age : 35
Mjesto : Zenica
Humor : 3D version
Registration date : 2008-02-03

https://bosnia.catsboard.com

Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu