Tri, četiri, sad...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

+18
tranceAddict
hiKson
Senci_86
NONA
Suzzi
minche001
Biberli_mala
eyes
Moderator_Materazzi
_P_i_R_k_E_
Glumac_iz_safunjara
Silkoni
anna
T_CAM1
anushka
ilegalna
firewall
asterix
22 posters

Stranica 1/4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by asterix Mon Feb 04, 2008 2:03 am

haj napisite kratko jasno da se ne peglamo ko je ko pa da se upoznamo i da se

druzimoooooooooooooooo. Piste nesto o sebi sto nije nacionalna tajna . ev ja cu prvi



Ime Mujaga, prezime Hadzispahic, nadimak ovde ASterix, mozete me zvati Mujagasti Astrix, po

zanimanju radim u jednoj firmi i studiram informatiku, zivio svugdje, jedno vrijeme ( cak 4

godine ) i u istanbulu., pricam par jezika, dosadan sam, volim spamat, volim sportove ali i

filmove i dobru muziku.

Dosadno mi je poslije 3 ujutro jer nemam skim da pricam.
I zgodan sam . I cool.

i volim zene. I one vole mene. Mi se svi volimo. Valjda.
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by firewall Mon Feb 04, 2008 2:07 am

Musko sam i zovem se Sandro,..................
Po horoskopu sam Blizanci i tri riječi koje me opisuju su: La Mafia e Moji omiljeni tipovi muzike su: Disko, Domace, House, Electro, Rap, Rnb, Soul, Techno i često me možete vidjeti u sljedećim kaficima/klubovima (Sicilia): , Gatto club, Collegium Club, Club Ten.

Trenutno sam slobodan. Moja seksualna orijentacija je hetero - volim cure.

Moj lični moto je: Lakoća kojom određena mišljenja postaju opšta, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju.
dovoljno nevolim spam i za korisnike koj vole bit ce otvoren poseban podforum:D:D:D
firewall
firewall
Admin
Admin

Male
Broj komentara : 47
Age : 35
Mjesto : Zenica
Humor : 3D version
Registration date : 2008-02-03

https://bosnia.catsboard.com

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by ilegalna Mon Feb 04, 2008 2:24 am

Ja sam Jasmina, drago mi je...prosjecnog izgleda, visoke inteligencije hahahaha

Jako sam tvrdoglava, ne volim spam lol! ali sam fin i posten administrator Very Happy

Zovite me Jaaacooooo...na potpuno ime se ne odazivam Very Happy

I da, ne volim sve sto vole mladi, inace sam fenomen i uzivam u tome (jos se i rimuje)

Helem, dosta od mene, ostalo vas ne interesuje Razz
ilegalna
ilegalna
Admin
Admin

Female
Broj komentara : 65
Age : 37
Registration date : 2008-02-02

https://bosnia.catsboard.com

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by asterix Mon Feb 04, 2008 2:31 am

ilegalna (citat):Ja sam Jasmina, drago mi je...prosjecnog izgleda, visoke inteligencije hahahaha

Jako sam tvrdoglava, ne volim spam lol! ali sam fin i posten administrator Very Happy

Zovite me Jaaacooooo...na potpuno ime se ne odazivam Very Happy

I da, ne volim sve sto vole mladi, inace sam fenomen i uzivam u tome (jos se i rimuje)

Helem, dosta od mene, ostalo vas ne interesuje Razz

Ti si cool. Ej, a zasto ti je na jednom mjestu nadimak Jasmina Stanbol Very Happy jel to volis Istanbooooool Very Happy ?
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by anushka Mon Feb 04, 2008 2:44 am

Zensko sam koje se odaziva na ana,anka,baba,gospoja... al na svoje ime nikako
rodjena sad vec davne 1982 od oca tate i majke mame sto ukazuje na to da sam dobro stara
elem...
Status-razvedena
Sexualna orjentacija-hetero
Zavrsila sam-osnovnu
Zaposlenje-biro
Licni interesi-da zavrsim srednju skolu i da se foliram okolo
Sta slusam-mamu i tatu i kalman radio
Poroci-cigare i to one jeftine,nema se para jbg
Karakteristike-teska ko cumur,dosadna ko obn-ov milijunas,glupa ko noj...
anushka
anushka
VIP
VIP

Female
Broj komentara : 21
Age : 41
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by T_CAM1 Mon Feb 04, 2008 3:03 am

Eo i mene da podrzim svogh havera sanrda Razz ... pozz raja ..
ja sam Jasmin .. poznanici me zovu "koja" ono jasko - koja i tako to... izmisljaju ljudi stash .. a takodje me prepoznaju po univerzalnom nicku T_CAM1...
ROdjen , 15.9.1988 ... Zenica .. opušten do yaya... ono ravno mi do mora... trenutno malo cooliram na pravnom fakultetu .. totalno sportski lik s primjesama alkoholicara ... atletske gradje bu ha ha Razz ... sto se tice veze ni tamo ni vamo oristajem samo na seme ... ŠEME DANAS JEDINO OPSTAJU !!! .. ET .. ajmo spamat :S


: komentar modifikovan dana: Mon Feb 04, 2008 3:04 am; prepravljeno ukupno 1 puta
T_CAM1
T_CAM1
Moderator
Moderator

Male
Broj komentara : 60
Age : 35
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-02-04

http://www.odfakaj.ba

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by ilegalna Mon Feb 04, 2008 3:03 am

asterix (citat):
ilegalna (citat):Ja sam Jasmina, drago mi je...prosjecnog izgleda, visoke inteligencije hahahaha

Jako sam tvrdoglava, ne volim spam lol! ali sam fin i posten administrator Very Happy

Zovite me Jaaacooooo...na potpuno ime se ne odazivam Very Happy

I da, ne volim sve sto vole mladi, inace sam fenomen i uzivam u tome (jos se i rimuje)

Helem, dosta od mene, ostalo vas ne interesuje Razz

Ti si cool. Ej, a zasto ti je na jednom mjestu nadimak Jasmina Stanbol Very Happy jel to volis Istanbooooool Very Happy ?


Nije bolan StaNbol, malo bolje pogledaj Evil or Very Mad
ilegalna
ilegalna
Admin
Admin

Female
Broj komentara : 65
Age : 37
Registration date : 2008-02-02

https://bosnia.catsboard.com

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by anna Mon Feb 04, 2008 3:04 am

pozdrav svima

ja sam Ana iz Splita, zanimanje: ekonomist i radim.
Po horoskopu sam tvrdoglavi blizanac, volim rockiju i crne frajere Twisted Evil


ne slušam ni mamu ni tatu ... nikoga
Mad a volim sve što vole mladi i pijem tri kafice dnevno ali ne one kućne radinosti, obožavam putovanja a najdraži crtić su mi štrumfovi i hi men (neman pojma jel se ovako piše)

pozdrav svima Basketball lol!
anna
anna

Female
Broj komentara : 84
Age : 43
Mjesto : split
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by asterix Mon Feb 04, 2008 3:05 am

ilegalna (citat):
asterix (citat):
ilegalna (citat):Ja sam Jasmina, drago mi je...prosjecnog izgleda, visoke inteligencije hahahaha

Jako sam tvrdoglava, ne volim spam lol! ali sam fin i posten administrator Very Happy

Zovite me Jaaacooooo...na potpuno ime se ne odazivam Very Happy

I da, ne volim sve sto vole mladi, inace sam fenomen i uzivam u tome (jos se i rimuje)

Helem, dosta od mene, ostalo vas ne interesuje Razz

Ti si cool. Ej, a zasto ti je na jednom mjestu nadimak Jasmina Stanbol Very Happy jel to volis Istanbooooool Very Happy ?


Nije bolan StaNbol, malo bolje pogledaj Evil or Very Mad


Pa dobro, StaNbol ili StaMbol, isto je to hihihiihih Very Happy
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by Silkoni Mon Feb 04, 2008 4:03 am

Svim sam poznat hahahah olaaaa,lalalalalaala lol!
Silkoni
Silkoni
VIP
VIP

Broj komentara : 88
Age : 41
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by asterix Mon Feb 04, 2008 4:08 am

Silkoni (citat):Svim sam poznat hahahah olaaaa,lalalalalaala lol!


Nisi meni Smile
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by Silkoni Mon Feb 04, 2008 4:09 am

hahaha ma legendo...zanimali te nesto posebno..
Silkoni
Silkoni
VIP
VIP

Broj komentara : 88
Age : 41
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by Glumac_iz_safunjara Mon Feb 04, 2008 4:12 am

Ja se zovem Jago iz one serije Marisol.. Trenutno sam ovdje u azilu i zelio bih upoznati sto vise ljuudi da se druzimo, pricamo o poljoprivredi, ratarstvu, botanici.. kako kod vas uspijava indijska konoplja, imal posla i tako to.. Ovo je slika od moje bivse koja me je ozenilla i kojoj samo mogu zafalit sto sam ziv.. Protjeran sam iz zemlje, a ne smijem rec zasto. Eto pa bi volio da se ovdje sto kvalitetnije i sto vlaznije osjecam medju vama XD


edit: Ime mi je Abas a zovu me Serbez. Ko me ne zna do sad, ne mora ni od sad.. et pa bubi vas ja, a ako treba promijenicu sliku, mada ce mi biti zao Very Happy


: komentar modifikovan dana: Mon Feb 04, 2008 4:16 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Glumac_iz_safunjara
Glumac_iz_safunjara
Moderator
Moderator

Male
Broj komentara : 19
Age : 38
Mjesto : Zdici
Humor : ma kakav crni humor ;)
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by Silkoni Mon Feb 04, 2008 4:15 am

Glumac_iz_safunjara (citat):Ja se zovem Jago iz one serije Marisol.. Trenutno sam ovdje u azilu i zelio bih upoznati sto vise ljuudi da se druzimo, pricamo o poljoprivredi, ratarstvu, botanici.. kako kod vas uspijava indijska konoplja, imal posla i tako to.. Ovo je slika od moje bivse koja me je ozenilla i kojoj samo mogu zafalit sto sam ziv.. Protjeran sam iz zemlje, a ne smijem rec zasto. Eto pa bi volio da se ovdje sto kvalitetnije i sto vlaznije osjecam medju vama XD


a sto si mi poznata
Silkoni
Silkoni
VIP
VIP

Broj komentara : 88
Age : 41
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by asterix Mon Feb 04, 2008 4:18 am

Silkoni (citat):hahaha ma legendo...zanimali te nesto posebno..


Ne Smile
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by Glumac_iz_safunjara Mon Feb 04, 2008 4:22 am

a sto si mi poznata[/quote]

pa ako si gledo onu seriju sto sam davno snimio sa onom kravetinom sto stalno place onda ces se sigurno sjetit i znaces me Laughing
Glumac_iz_safunjara
Glumac_iz_safunjara
Moderator
Moderator

Male
Broj komentara : 19
Age : 38
Mjesto : Zdici
Humor : ma kakav crni humor ;)
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by anushka Mon Feb 04, 2008 4:24 am

Glumac_iz_safunjara (citat):Ja se zovem Jago iz one serije Marisol.. Trenutno sam ovdje u azilu i zelio bih upoznati sto vise ljuudi da se druzimo, pricamo o poljoprivredi, ratarstvu, botanici.. kako kod vas uspijava indijska konoplja, imal posla i tako to.. Ovo je slika od moje bivse koja me je ozenilla i kojoj samo mogu zafalit sto sam ziv.. Protjeran sam iz zemlje, a ne smijem rec zasto. Eto pa bi volio da se ovdje sto kvalitetnije i sto vlaznije osjecam medju vama XD


edit: Ime mi je Abas a zovu me Serbez. Ko me ne zna do sad, ne mora ni od sad.. et pa bubi vas ja, a ako treba promijenicu sliku, mada ce mi biti zao Very Happy

hahahahahahahahahahahahhahaha
cccc
anushka
anushka
VIP
VIP

Female
Broj komentara : 21
Age : 41
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by Silkoni Mon Feb 04, 2008 4:25 am

Glumac_iz_safunjara (citat):a sto si mi poznata

pa ako si gledo onu seriju sto sam davno snimio sa onom kravetinom sto stalno place onda ces se sigurno sjetit i znaces me Laughing[/quote]


pa sto odma nekazes da si to ti..hahahaha
Silkoni
Silkoni
VIP
VIP

Broj komentara : 88
Age : 41
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by Glumac_iz_safunjara Mon Feb 04, 2008 4:33 am

hahahahahahahahahahahahhahaha
cccc[/quote]

de sta se ti smijes a glumila si i gorim serijama od one XD
Glumac_iz_safunjara
Glumac_iz_safunjara
Moderator
Moderator

Male
Broj komentara : 19
Age : 38
Mjesto : Zdici
Humor : ma kakav crni humor ;)
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by Glumac_iz_safunjara Mon Feb 04, 2008 4:51 am

i jos samo nesto da kazem.. od sad nema zaebancije na forumu. jedna opomena, mozda ni to i banana u guzicu, pa vi sad kontajte sta cete geek
Glumac_iz_safunjara
Glumac_iz_safunjara
Moderator
Moderator

Male
Broj komentara : 19
Age : 38
Mjesto : Zdici
Humor : ma kakav crni humor ;)
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by Silkoni Mon Feb 04, 2008 4:52 am

ma mi ce mo da kuliramo onda hahahah
Silkoni
Silkoni
VIP
VIP

Broj komentara : 88
Age : 41
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by Glumac_iz_safunjara Mon Feb 04, 2008 5:06 am

Silkoni (citat):ma mi ce mo da kuliramo onda hahahah

ionako su rekli da od regresa nema nista, a kamoli od plate, pa je bolje da nemam nekog posla ovdje sa spamom
Glumac_iz_safunjara
Glumac_iz_safunjara
Moderator
Moderator

Male
Broj komentara : 19
Age : 38
Mjesto : Zdici
Humor : ma kakav crni humor ;)
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by asterix Mon Feb 04, 2008 5:11 am

Glumac_iz_safunjara (citat):Ja se zovem Jago iz one serije Marisol.. Trenutno sam ovdje u azilu i zelio bih upoznati sto vise ljuudi da se druzimo, pricamo o poljoprivredi, ratarstvu, botanici.. kako kod vas uspijava indijska konoplja, imal posla i tako to.. Ovo je slika od moje bivse koja me je ozenilla i kojoj samo mogu zafalit sto sam ziv.. Protjeran sam iz zemlje, a ne smijem rec zasto. Eto pa bi volio da se ovdje sto kvalitetnije i sto vlaznije osjecam medju vama XD


edit: Ime mi je Abas a zovu me Serbez. Ko me ne zna do sad, ne mora ni od sad.. et pa bubi vas ja, a ako treba promijenicu sliku, mada ce mi biti zao Very Happy


nije moglo proci bez tebe ni ovdje, jel tako Very Happy ? hahhha dobro dosao abaseeeeeeeeeeee
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by Silkoni Mon Feb 04, 2008 5:21 am

abase je jedan veliki gigant....
Silkoni
Silkoni
VIP
VIP

Broj komentara : 88
Age : 41
Registration date : 2008-02-04

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by asterix Mon Feb 04, 2008 5:33 am

Silkoni (citat):abase je jedan veliki gigant....

ja mislim da je Abas agregat. Kad nestane ideja, on sluzi da se upali i drzi sve da fercera Very Happy lol! afro
asterix
asterix
VIP
VIP

Male
Broj komentara : 169
Age : 40
Mjesto : Orasje
Humor : Smjesan. Povremeno.
Registration date : 2008-02-04

http://www.soulfire.blogger.ba

Na vrh Go down

malo nas je al smo jaki !!!  UPOZNAVANJE Empty Re: malo nas je al smo jaki !!! UPOZNAVANJE

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 1/4 1, 2, 3, 4  Next

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu